Acupuncture Japanese Style

Boaz Colodner

ONLINE

1st year Fundamental Course

הקורס יחל בתאריך 20.2.20

אני מזמין אותך ללמוד את סודות האבחנה
במגע ואת הטיפולים המופלאים של
Acupuncture Japanese Style

אני רוצה לקבל את תכנית הלימודים וקטעי וידאו נבחרים מהקורס אליי למייל כעת!

למה אסור להפסיק ללמוד?

תחום שבחרנו לעסוק בו דורש מאיתנו ללמוד ללא הפסקה.

אם לא נמשיך ללמוד ולהתפתח מקצועית באופן קבוע, נמצא את עצמנו עומדים במקום, החושים שלנו יהפכו קהים יותר, ההתלהבות והאש של המקצוע ידעכו והוא יהפוך להיות שגרתי ומעייף.

בתור קלינאים, שיפור התוצאות הקליניות, שיפור האבחנה והבנה עמוקה יותר של גוף האדם המופלא – הם הדלק של המסע שלנו.

יש מטפלים המספרים שאינם מרוצים מספיק מהתוצאות הקליניות או מיכולת האבחנה שלהם, ואז בוודאי שלימודי המשך הם הכרח לשיפור הצלחה קלינית.

גם הלקוחות שלנו רוצים שנמשיך ללמוד ולהתפתח. הם תמיד שמחים שנבוא וננסה טיפול חדש שלמדנו. לקוחות שלא הצלחנו להגיע איתם לתוצאות טובות או שאפילו היינו בטוחים שאין מה לעשות, ישמחו שנתקשר אליהם ונספר להם בהתלהבות על שיטה או גישה חדשה שלמדנו, ושכנראה מצאנו עבורם פתרון ״אז בואו מהר חזרה״…

המשך הלימודים יהפכו אתכם למומחים בקהילה, ויהיה לכם קל יותר לדרוש סכום ראוי עבור כל טיפול.

אבל מעל הכל, לימודי המשך הם בשבילנו. כי אנחנו רוצים להיות טובים יותר, גאים יותר, ולהגיע לקליניקה עמוסה בלקוחות, עם התרגשות והתלהבות כל יום מחדש.

מה קרה בעולם בשנים האחרונות?

לימודים מקוונים (On line) הופכים למבוקשים יותר ויותר בכל העולם ובכל המקצועות. הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת  ללמוד מרחוק – ולהרגיש קרוב.

ללימודים און ליין יתרונות רבים. בין היתר, הם מאפשרים גמישות בלוח הזמנים של הקורס וללמוד בזמן בו אנחנו הכי מרוכזים ופנויים ללמוד, הם חוסכים לנו זמני נסיעות, אפשר ללמוד אפילו בפיג'מה ובעיקר – ניתן לחזור על כל הרצאה כמה פעמים שרק נרצה.

לצד אלו, ללימודים מקוונים בתחום הטיפול יש חסרון אחד משמעותי, הקשור בצורך לראות ולחוש את שיטות הטיפול בעצמך. הרבה מלימודיי ב-5 שנים האחרונות נעשו במסגרת צפייה און-ליין, וכאשר הרגשתי צורך במפגש פיזי ופרונטאלי, נסעתי עד ארצות-הברית למפגשים כאלו.

מתוך ההבנה והניסיון שלי בתחום, פיתחתי בתוכנית המיוחדת שלי, Acupuncture Japanese Style, שילוב בין יתרונות לימודי און-ליין מהבית, לבין מפגשי תרגול הדגמות ושאלות. שילוב זה עונה על כל הדרישות להפוך להיות מומחה בשיטה.

למה ONLINE?

צפייה מכל מקום בעולם!

מהבית, מהעבודה ואפילו במהלך חופשה ונסיעה

התקדמות בקצב שלך!

ניתן לעצור ולחזור שוב ושוב על כל שיעור או נושא

אנציקלופדיה לכל החיים!

גם הוידיאו וגם המצגות הנלוות יהיו זמינים עבורך לעד

ליווי ויחס אישיים!

בועז רואה חשיבות רבה לקשר עם תלמידיו ולהעברת החומר בצורה המיטבית להבנת והטמעת החומר באופן פשוט וקל ליישום.

מפגשי תרגול, הדגמות ושאלות!

הזדמנות להנות גם מיתרונות של לימודים  פרונטליים

תוכן חיוני ולימודי נטו!

הסרטונים ערוכים היטב והחומר מזוקק בדיוק למה שצריך

מה אקבל בתכנית?

25 שיעורים, שיפתחו עבורך לצפייה אחת לשבוע.

לכל שיעור יועלו סרטונים עם החומר הנלמד. משך כל שיעור בין שעה וחצי ל-4 שעות.
לכל שיעור יועלה קובץ עם החומר כתוב באופן מתומצת, מדוייק ומותאם לעבודה קלינית.

4 מפגשי תרגול, שאלות והדגמות

הזדמנות לחוות, להרגיש ולתרגל את כל החומר הנלמד בפיקוח מקצועי ותוך תשומת לב לפרטים הקטנים.
אנו רואים ביחס אישי ובליווי מקצועי ערך עליון בפיתוח המקצועי ולכן מפגשים אלו מומלצים במיוחד לצורך הבנת החומר והטמעתו.

עדיפות ראשונה

לצפייה קלינית ולהנחייה אישית בקליניקה של בועז קולודנר.

תעודת סיום קורס Acupuncture Japanese Style

מטעם בועז קולודנר והלשכה לרפואה סינית בישראל.

פורום הפתוח למשתתפי הקורס בלבד

בו ניתן לשאול ולהעלות מקרים, רעיונות, שאלות, הצעות ועוד

מחיר מיוחד

מחיר מיוחד וחד פעמי לחברי הלשכה לרפואה סינית בישראל

התכנית המקוונת
כבר יצאה לדרך!

הנה מה שמספרים בוגריה:

הלימודים אצל בועז שונים מאד מאלו שעברתי עד היום, הן בהיקף הידע, הן בהבנתו לעומק והן ביכולת היישום שלו. הכרתי כבר חלק ניכר של הרפואה היפנית לפני שנרשמתי לקורס וציפיתי לרענן ולהעשיר מעט את ידיעותיי. נדהמתי לגלות שבכל נושא ובכל שיעור ,אני נחשפת לחומר חדש ומרתק, עם הסבר והדגמה ברורים, מדוייקים ופשוטים ליישום פרקטי בקליניקה ברמה התיאורטית - החומר מסודר ובנוי בצורה מדהימה. ברמה המעשית - הדגמות של טיפולים, שיתוף אינסופי בניסיונו הקליני וכן תרגולים (שבחלקן גם "לומדי המחשב" צריכים להשתתף),כולל אפשרויות צפייה ושיתוף בטיפולים של הקליניקה. בנוסף, רמת הליווי של הלומדים במהלך השנה, כשבועז עונה על כל שאלה שמתעוררת, הידע הרב-שלא מגיע על חשבון עומק ההבנה- שמועבר בקורס, מצליח לעבור בשלמותו גם בגרסה המקוונת. לדעתי הקורס הוא חובה (!) וזכות לכל מטפל ברפואה סינית!
ליאורה פרנק
מטפלת ברפואה סינית למעלה מ-20 שנים, מנהלת מגמת השיאצו במכללת מעיינות בירושלים
סיימתי שנה ראשונה של הקורס. הקורס נתן לי המון! אני נעזרת בידע שצברתי כל יום עם המטופלים שלי, חוץ מידע תיאורתי יש המון כלים מעשיים ושימושיים שמקבלים בקורס. ממליצה לכל אחד לעבור את הקורס של בועז. כרגע ממשיכה לשנה השניה ונהנת מכל רגע.
ד"ר אלה פטרטי
רופאת משפחה
בועז,

אני רוצה להודות לך על השיעורים האינטרנטים המעולים!
כל רגע נתון אני שומעת ומחכימה את הידע שלי.

השיעורים מבחינתי הם אוצר יפני מדהים. הם מונגשים בצורה כל-כך ידידותית ונעימה, האתר בנוי בצורה מאד נוחה.

תודה רבה!
מיכל בירן
מטפלת ברפואה סינית

קצת עליי

אחרי סיום לימודי רפואה סינית במכללה לרפואה משלימה, המשכתי בכל המרץ ללמוד ולרכוש ניסיון קליני רב ככל האפשר. תוך כדי עבודה בקופות החולים השונות ובקליניקה הפרטית שלי, נסעתי פעמים תכופות להשתלמויות בסין,Hangzhou – Zhejiang , אצל Dr. Yao Qi Cong, מומחה לדיקור נוירולוגי.

במקביל למדתי Balancing method אצל Dr. Richard Tan, YNSA אצל Dr. Yamamoto והתמחיתי אצל הגב' רות לוי.

בשנת 2003 הזמנתי לקליניקה שלי, "נקודת מגע", אתProf. Maurice Mussat , מומחה עולמי לאקופונקטורה רפואית, ללמד את הקורס התלת-שנתי בנושא Energetics of the Living Systems למטפלים ברפואה סינית. זו הייתה הפעם הראשונה שקורס זה הועבר למטפלים שאינם רופאים.

בשנת 2004, בעקבות התחושה שחסרה לי שיטת אבחנה מדוייקת יותר, והחיידק של למידה אינסופית המשיך לדגדג לי, התחלתי ללמוד את התכנית המלאה לרפואה יפנית של רן כליף. רן, מטפל ומורה מוכשר שאני מאד מעריך, חשף בפניי את נפלאות הרפואה היפנית והאבחנה במגע. מאותו רגע התאהבתי בגישה ובשיטות הטיפול והאבחנה של הרפואה היפנית.

משנת 2004 ועד היום השתתפתי בכל הזדמנות בסדנאות ובקורסים מקצועיים שהתקיימו בתחום אצל המומחים הגדולים ביותר בתחום – בארץ, ביפן ובארצות-הברית, ביניהם:

Sensei Kiiko Matsumoto, Stephen Birch Ph.D, Dr. Steven Kaufman, David Euler, Avi Magidoff, Sensei Tsuyoshi Shimamura, Shudo Denmei

האהבה שלי למגע, הן כשיטת טיפול והן כשיטת אבחנה, דחפה אותי להשתלם אצל מומחים שונים מדיספלינות שונות מעולם הכירופרקטיקה, אוסטאופתיה וקינזיולוגיה יישומית.

כל השיטות והגישות שלמדתי לאורך השנים השתלבו בצורה
מושלמת בשיטת העבודה שפיתחתי: 

Acupuncture Japanese Style

שיטת אבחנה וטיפול זו, בה אני משתמש יום-יום בקליניקה, מאפשרת לי ולתלמידיי סיפוק, ביטחון ותוצאות ללא פשרות.

קורס Acupuncture Japanese Style המקוון הוא פרוייקט ייחודי מסוגו,
המאפשר לקהל מטפלים גדול לרכוש את שיטות האבחנה והטיפול הנפלאות של הרפואה היפנית
בנוחות מהבית, בזמנים נוחים, עם אנציקלופדיה מקוונת הזמינה בכל עת – לכל החיים!

Acupuncture Japanese Style – Fundamental course

בין נושאי הקורס

התמחות באבחנה במגע

אבחנה פשוטה וברורה, קבלת מידע רב וחיוני על המטופל/ת, קבלת פידבק מיידי לשיטת הטיפול הנבחרת ועוד.

פרוטוקולים של טיפולי דיקור יפניים

פרוטוקולים מוכחים קלינית, פרי עבודת חייהם של המאסטרים הבולטים של המאה ה-20 ומבוססים על ניסיון קליני שנצבר על-ידי בועז קולודנר במהלך למעלה מ-2 עשורים

מרשמי מוקסה קליניים יעילים

שימוש בכלים פולריים

IP Cords, כבלים, מגנטים, מתכות ועוד

לקבלת תכנית הלימודים המלאה
Fundamental course

Acupuncture Japanese Style
Boaz Colodner

יתרונות השיטה

תחושת הביטחון

החל מהרגע הראשון בו התחלתי ליישם את הרפואה היפנית, תחושת הבטחון שלי בזמן הטיפולים השתפרה פלאים. האבחנה במגע משמשת לנו כמצפן, המורה לנו בזמן הטיפול עצמו, האם בחרנו בטיפול הנכון, שמשפיע על המערכות עליהן אנו רוצים להשפיע. יותר מזה, בזכות האבחנה במגע אני יכול לבדוק את בחירת הנקודות שלי ואפילו את המיקום המדוייק של הנקודות.

כבר לא מצאתי את עצמי מקווה שבחרתי אסטרטגיה טיפולית ונקודות מתאימות ונכונות ובציפייה בין טיפול לטיפול: האם עזרתי למטופל/ת? שיטות האבחון והטיפול היפניות העניקו לי רשת ביטחון בזמן אמת.

יתר על כן, המטופלים בעצמם לוקחים חלק בטיפול, וחשים בעצמם בזמן אמת את השינויים שמתחוללים בגופם. דבר זה מעניק להם תחושת ביטחון ושותפות בטיפול – שהן לא פחות חשובות לתהליך הטיפולי!

האבחנה במגע היא פשוטה, גם למטפלים מתחילים עם מעט ניסיון. מציאת נקודות המשחררות רפלקסים (אותם אזורים בגוף הרגישים למגע, ומשקפים חוסר איזון של מערכות גוף, איברים פנימיים, או איזון שלד-שריר) לא רק מאמתת את הטיפול הנבחר, אלא גם מעניקה לי את אחת המתנות הנפלאות של הרפואה היפנית:

השיטה הזו הופכת כל טיפול לשיעור על גוף האדם – פיזיולוגיה, אנטומיה, קשר גוף-נפש ועוד. בזמן שאני מטפל עם שיטה מדהימה זו, אני לומד ומתפתח בצורה עצמאית. את התשובות לשאלות שלי אני מקבל מגוף המטופל, וזה השלב שבו הקסם מתרחש, השלב שבו כל טיפול הופך למסע יחד עם הפציינט להבנת הגורם לבעיה איתה הוא בא. 

כל שיעור-טיפול מפרה את הטיפול הבא עם ידע חדש. בסופו של דבר מה שהכי מחזק את תחושת הבטחון שלנו – קלינאים – אלה התוצאות הקליניות. השיפור המדהים בתוצאות הקליניות לא מאחרות לבוא, וכל מי שלמד איתי מספר על השיפור המדהים בתוצאות הקליניות.

מאז שהצטרפתי לקורס, רמת הטיפולים עלתה, כמות המטופלים עלתה. אפשר לראות את התוצאות המיידיות שלא איחרו לבוא. הפרקטיקה, היעילות, הדיוק של לדעת לעשות את הדבר הנכון מייד, ולא להתמהמה ולחכות שבוע, אלא לקבל פידבק מיידי עם תוצאה טובה. אני מודה וגם המטופלים שלי מודים – זה בהחלט שידרוג רציני! כיף ללמוד, כיף להעשיר ולקבל את הידע בכפית של זהב – אין תחליף.
עוז לוי
מומחה לרפואה סינית, מנהל המערך לרפואה סינית במרכז הרפואי 'שערי צדק'

טיפול ללא כאב!

מהר מאד למדתי להעריך את המתנה הזו של טיפול ללא כאב. אולי מכיוון שהגעתי לרפואה היפנית אחרי השתלמויות רבות בדיסיפלינות הדורשות סטימולציה חזקה יותר, כגון השיטות של:

Yao Qi Cong, Richard Tan, Master Tung , Dr. Zhu scalp Acupuncture, Prof. Maurice Mussat.

גיליתי לתדהמתי כמה נכון המשפט:

Less is More

ברוב המקרים, סטימולציה עדינה מאוד יכולה לגרום להשפעה מערכתית חזקה מאוד. בהמשך גיליתי שגישה זו נכונה גם לטכניקות המגע. מעולם לפני כן לא פגשתי בטכניקות כה פשוטות ועדינות עם אפקט כל-כך חזק ועוצמתי!

״אין כאב״  פותח אפשרות לטפל ביעילות בקשת רחבה הרבה יותר של מטופלים. מטופלים רגישים מאוד, חלשים, קטנטנים או החרדים מכאב וממחטים, נדהמים לגלות עד כמה הטיפול יכול להיות עדין וללא כאב, ועדיין יעיל להפליא.

פציינטים שמגיעים אליי אחרי שעברו שיטות אחרות בדיקור או במגע המומים לגלות עד כמה מחט עדינה והחדרה שטחית ועדינה, וללא סטימולציה וגירוי – יכולים להביא לשיפור משמעותי במצבם.

רבים תוהים: איך דיקור בכלל יכול לעבוד ללא De Qi?

De Qi מעסיק רבות מומחים מתחומים שונים ונמצא בלבם של דיונים-ספק-ויכוחים רבים.

בשיטה של Acupuncture Japanese Style , ה-De Qi אינו תחושה של מחט אותה הפציינט מרגיש סביב נקודת הדיקור. בשיטה זו הDe Qi מובן כשינוי בגוף אותו המטופל חש בעקבות דיקור.

ה-De Qi הוא למעשה השיחרור וההקלה של איזורי מטרה בגוף המטופל/ת, דהיינו אותם רפלקסים (נקודות כאב) שמתמוססים לנו בין האצבעות וגורמים לפציינט להתבונן בנו בהפתעה גמורה: כיצד שינויים מתחוללים בגופו כאן ועכשיו?

לבועז היקר,
תודה רבה על שנת לימודים מעניינת, מרתקת ומעשירה. לימדת בהמון סבלנות, פירוט וידע רב, הוספת לנו המון ידע נוסף וגם מהידע האישי והנסיון שלך. אני מאד שמחה שהחלטתי ללמוד את הקורס ועוד יותר שמחה להמשיך ללמוד עוד שנה. תודה רבה על הכל ונתראה בשנה הבאה"
יעל נבו
מטפלת ברפואה סינית

״אבחנה במגע״ - הגוף מספר הכל

הגעתי ללמוד רפואה סינית מעולם המגע – שיאצו וטווינה היו כלי הטיפול שלי בתחילת מסעי כמטפל. כשגיליתי את עולם הרפואה היפנית, שמחתי לפגוש ולחוות שילוב של אומנות המגע עם אומנות הדיקור.

האבחנה והטיפול בעזרת מגע התפתחה ביפן בצורה מאוד אופיינית, המשלבת היצמדות למקורות הקלאסיים הסיניים עם ידע אנטומי ופיזיולוגי מודרני מתקדם.

האבחנה במגע ברורה וקלה ליישום מיידי בקליניקה.

ביפן, שיטת האבחנה במגע הגיעה לדרגת אומנות של ממש. על ידי מגע אנו מאבחנים את הקונסטיטוציה של האדם, את הדיסהרמוניה ואת הסימפטומים הפיזיים והנפשיים. לא כולם מספרים לנו הכל, והאבחון במגע מוריד מחסומים בין מטפל למטופל ומגלה לנו ולמטופל עצמו מידע רב וחשוב.

לדוגמה: נוכל לזהות מה המקור של בעיה במערכת עיכול:

האם היא נובעת מחולשת מערכת העיכולמבעיה במערכת העצביםממצב דלקתי מקומי או מערכתימפגיעה בזרימת הדם והלימפה המקומיתאולי מבעיה של היציבה המשפיעה על מערכת העיכולואולי זה בכלל משהו רגשי שקשור ללב?

האבחנה במגע ברוב המקרים ברורהולא נדרשות 10 שנות ניסיון (כמו למשל באבחנת דופק) כדי לקבל תשובות לשאלות הללוזהו יתרון עצום ומרתק, המאפשר להעניק טיפול וייעוץ מדוייקים יותר למטופל.

בזכות הרפואה היפנית והאהבה שלי למגעהן כשיטת טיפול והן כשיטת אבחנה, המשכתי להשתלם אצל מומחים שונים מדיסיפלינות שונות מעולם הכירופרקטיקהאוסטאופתיה וקיניסיולוגיה יישומית.

שיטות אלו השתלבו בצורה מושלמת עם שיטת העבודה שפיתחתי: Acupuncture Japanese Style

בועז,
לא בטוח שאפשר להביע בכמה מילים כמה היה מלמד, מעשיר, מחכים ומנפץ מיתוסים הלימוד דרכך. מעבר להיותך מלא וגדוש בידע יקר מפז, יש בך את היכולת המדהימה להיות הצינור המושלם להעברת הידע. הייתה לנו חוויה מרגשת ללמוד ממך, תמיד אפשר היה לשאול ולקבל תשובה מלאה ומקיפה, והתחושה היא שיש לך עוד המון מה לתת. המון המון תודה!
בוגרות מחזור ב'

Acupuncture Japanese Style Online

קורס מקוון (Online) ראשון מסוגו בארץ ובעולם

הוראה תמיד הייתה חלק בלתי נפרד מההתקדמות המקצועית שלי.

בשנת 2001 התחלתי להרצות במכללת 'רידמן' וכבר בשנת 2004 מטפלים החלו להגיע אליי לקליניקה, לצפות בטיפולים ולעזור לי. גיליתי שהעובדה שאני מלמד ומסביר את השיטה שבה אני עובד ואת כיווני המחשבה שלי, מעשירה ותורמת לי, לא פחות משתרמה להם. חוויתי סיפוק אדיר מהסיפורים של המטפלים שעבדו איתי על הצלחות, תוצאות מעולות וביטחון בקליניקה שלהם.

הבנתי כי ככל שאני חולק את הידע והניסיון הרב שרכשתי עם השנים אצל המאסארים הבולטים בתחום, כך אני בעצם לומד יותר. וככל שאני לומד יותר כך אני חולק יותר.

Success is a progressive realization
of a worthy ideal
(Earl Nightingale)

הבנה זו האירה לי את דרכי ושמה לי למטרה להפיץ ולחלוק את הידע היקר מפז עם כמה שיותר מטפלים הרוצים ללמוד ולשפר את התוצאות הקליניות ולעזור גם הם לכמה שיותר אנשים מחד, ומאידך להמשיך ללמוד ולפתח את סגנון הטיפול הייחודי שלי – Acupuncture Japanese Style.

ללמוד מרחוק ולהרגיש קרוב

קורס Acupuncture Japanese Style המקוון הוא פרוייקט ייחודי מסוגו, המאפשר לקהל מטפלים גדול לרכוש את שיטות האבחנה והטיפול הנפלאות של הרפואה היפנית בנוחות מהבית, בזמנים נוחים, עם אנציקלופדיה מקוונת הזמינה בכל עת – לכל החיים!

בתכנית המיוחדת שלי ללימודי Acupuncture Japanese Style, אני משלב בין היתרונות של למידה בבית לבין מפגשי תרגול הדגמות ושאלות.

שילוב זה עונה על כל הדרישות להפוך להיות מומחה בשיטה.

 

למי הקורס מתאים?

 • מטפלים ומטפלות ברפואה סינית
 • רופאים ורופאות (בשילוב תכנית ההשלמה לרפואה סינית)
 • שרוצים לשפר תוצאות קליניות
 • שרוצים ללמוד ולהעשיר את הכלים האבחנתיים
 • שרוצים להפוך למומחים ברפואה יפנית

 למי הקורס לא מתאים

 • אם אינכם מטפלים ברפואה סינית או סטודנטים שנה ד'
 • אם אין לכם מחשב או טלפון חכם ומחובר לרשת האינטרנט
 • אם אינכם יכולים לפנות 2-5 שעות איכותיות שבועיות בבית או בעבודה
 • אם אתם מסתפקים ב-4 שנות לימודי רפואה סינית

לקבלת פרטים נוספים וצפייה בסרטונים נבחרים מתוך הקורס ישירות אליך למייל​

Acupuncture Japanese Style – Fundamentals online

תחילת הקורס – 20.2.20

מה אקבל בתכנית?

 • 25 שיעורים, שיפתחו עבורך לצפייה אחת לשבוע.
 • לכל שיעור יועלו סרטונים עם החומר הנלמד. משך כל שיעור בין שעה וחצי ל-4 שעות.
 • לכל שיעור יועלה קובץ עם החומר כתוב באופן מתומצת, מדוייק ומותאם לעבודה קלינית.
 • מפגשי תרגולשאלות והדגמות – הזדמנות לחוות, להרגיש ולתרגל את כל החומר הנלמד בפיקוח מקצועי ותוך תשומת לב לפרטים הקטנים. אנו רואים ביחס אישי ובליווי מקצועי ערך עליון בפיתוח המקצועי ולכן מפגשים אלו מומלצים במיוחד לצורך הבנת החומר והטמעתו.
 • עדיפות ראשונה לצפייה קלינית ולהנחייה אישית בקליניקה של בועז קולודנר.
 • תעודת סיום קורסAcupuncture Japanese Style מטעם בועז קולודנר והלשכה לרפואה סינית בישראל.
 • פורום הפתוח למשתתפי הקורס בלבד בו ניתן לשאול ולהעלות מקרים, רעיונות, שאלות, הצעות ועוד

כמה זה עולה?

עלות הקורס: 11,970 ₪

מחיר מיוחד וחד פעמי לחברי הלשכה לרפואה סינית בישראל:

8,970 ₪ בלבד!

* המחירים כוללים מע"מ
* המחיר כולל גישה לאתר הקורס עם כל חומרי הקורס וכן הצטרפות לשיעורי תרגול פרונטליים
* פריסת תשלומים נוחה
* אנו מתחייבים לשמור על המחיר גם לשנה ב'
– אך הרשמה לשנה א' לא מחייבת אותך להרשמה לשנה ב'

מחיר זה בלעדי לחברי הלשכה לרפואה סינית.

אם אינכם חברים בלשכה לרפואה סינית עדיין לחצו כאן להרשמה ותוכלו לחסוך 3,000₪ ממחיר הקורס בעלות של 200₪ דמי חברות.

בונוס מיוחד!!!

ל-15 הנרשמים הראשונים דרך הלשכה
לרפואה סינית ספרה המצויין של
Kiiko Matsumoto:
Clinical strategies In The spirit of master Nagano
במתנה! (שווי הספר כ-600 ₪)

לקבלת פרטים נוספים וצפייה בסרטונים נבחרים מתוך הקורס ישירות אליך למייל

לסיכום - הדברים החשובים ביותר עבורך:

 • לימודי המשך הם הכרח לכל מי שרוצה לעסוק בתחום הרפואה הסינית. אנו חייבים ללמוד למעננו, למען הלקוחות שלנו, ולמען הפרנסה שלנו.
 • אבחנה במגע היא כלי חשוב ומהימן – מתנה לכל מטפל. השאלות והתשובות שאנו מקבלים ממגע הינם ברורים וקלים מאוד ליישום מיידי בקליניקה.
 • שיטות טיפול שאינו מכאיבות ובעלות השפעה עוצמתית ומיידית. הפקרוטוקולים הטיפוליים והמרשמים פרי עבודות חייהם של גדולי המטפלים ביפן הינם אוצר של ממש, וקליניים ברמה יומיומית.

Acupuncture Japanese Style Online מעניק את המיטב

 • קורס שנתי מלא תוכן קליני מעשי, ערוך ומזוקק לחומר החיוני והלימודי בלבד -לכל שיעור חומר כתוב מתומצת ומדוייק – מותאם לעבודה קלינית.
 • אני נשאר נאמן למורים ולמאסטרים מהם למדתי את השיטה, ולידע הזה אני מוסיף את 20 שעות ניסיוני הקליני, טיפולים מיוחדים משיטות שונות ומטפלים בולטים בתחום.

בנימה אישית

אני פוגש המון מטפלים שהרצון ללמוד ולהעשיר את עצמם חי ונושם בהם, אך המרחק ו/או הזמן לא מסתדרים.

מכאן הגעתי לפרוייקט הענק הזה של הקורס השנתי המלא באופן מקוון, בשילוב עם מפגשים פיזיים: ללמוד מרחוק ולהרגיש קרוב.

תודה לכל מי שעזר תמך ייעץ ערך וזיקק את התכנית המלאה לרפואה יפנית און-ליין – בלעדיכם זה היה נשאר בגדר רעיון בלבד!

בהמשך למעוניינים – שנה ב'  Acupuncture Japanese Style – Advanced Course